pondělí 20. července 2015

Holka Inženýrová a rande v Praze

Koupit

Krátce na to co se u nás Inženýr objevil, sbalil slečnu Králikovou. Vyskytuje se teď u nás na návštěvě docela často. Podle dětí, kterým se svěřila se jmenuje Holka Inženýrová. A tak jsme je oba vzali na druhou část výstavy Večerníčka v Muzeu Kampa. První část výstavy ve Valdštejnské jízdárně jsme stihli už před prázdninami a moc jsme si ji užili. Druhou část jsme si nechávali přesně na tuto příležitost, když si uprostřed prázdnin budeme chtít tak trochu užít vřavu města. Upřímně...pokud zapomenete během výstavy na Sovovy mlýny, nic se nestane. Chvíli jsme přemýšleli o tom, že bychom králíky naložili do košíčků na kolo a výlet na Kampu spojili s projížďkou na kole, ale pak jsme se rozhodli pro využití výlučně městských dopravních prostředkům (metro, tramvaj, eskalátory a tak). Po týdenním pobytu na táboře u potoka a vaření na ohni to byl balzám na nervy pro každého Pražáka. A Inženýr Králik čistokrevným Pražákem je. 

pan Inženýr byl z celého výletu zpočátku tak trochu paf


Holka Inženýrová si výlet ale vyloženě užívala od první chvíle


Takhle se tisknou v metru

No, tady se nedalo nic moc dělat, WC i stromy daleko. Slečna Inženýrka v kytičkovaných šatech promine...Spolu na výstavě...ve Večerníčkovské čepici...

Artefakt muzea Kampa...ááá nedotýkejte se prosím....zastávka v Městské knihovně
Takhle se nosili, když se jim nelíbilo v batůžkách

Nazdár! Výletu zdar!


Holka Inženýrová je celá včetně šatů upletená ze 100% bavlny. Naplněna je protialergickou polyesterovou výplní. Šaty je možné svléknout a zase obléknout. Na zadní části šatů je zapínání na malý knoflík.
Holku Inženýrovou zakupte zde


Žádné komentáře:

Okomentovat